İstanbul City’de 450 TL Taksitle Satılık Daireler

İstanbul City'de 450 TL Taksitle Satılık Dairelerİstanbul City Projesinde, 5.000 liradan başlayan peşinatlar ve 450 liradan başlayan taksit imkân

İstanbul Palmiye Grup’un Satış Müdürü Selçuk Sukas, Çerkezköy ‘ de inşa ettikleri 650 daire ve 3300 metrekare alışveriş merkezinden oluşan İstanbul City Projesinde, 5.000 liradan başlayan peşinatlar ve 450 liradan başlayan taksit imkânlarıyla insanları daire sahibi yaptıkları kampanyayı yoğun talep üzerine 15 gün uzattıklarını açıkladı. Sukas ” Daire almak isteyenlere muazzam şartlar sunduk yüzlerce insan bu fırsatı değerlendirerek ev sahibi oldu, ya da çok iyi kazandıracak bir yatırımın sahibi oldu fakat 31 Aralık’ta bu kampanyaya son vereceğiz.” , dedi.

Öncelikle kampanya hakkında bilgi verirmisiniz?
İstanbul Palmiye Grup ‘ un Çerkezköy Kızılpınar’da inşa ettiği, 26 bin metrekare alan içerisinde 650 daire ve 3300 metrekare alışveriş merkezinden oluşan İstanbul City Projesinde halkımıza sunduğumuz imkânlar hakikaten muazzam şartlardı, yüzlerce aile banka kredisi kullanmadan, kefilsiz, faizsiz, kurasız ve ara ödemesiz çok uygun şartlarda kira öder gibi ev sahibi oldular.42.900 liradan başlayan fiyatlarla, 5.000 liradan başlayan peşinatlarla ve 450 liradan başlayan taksitlerle, 108 ay vade imkânıyla insanlara A sınıfı bir projede ev sahibi olma fırsatı sunduk aynı zamanda çok iyi kazandıracak bir yatırım fırsatı, ödeme tablolarımızı gerektiğinde kişiye özel hale getirdik insanların bütçelerine göre özel ödeme tabloları hazırladık. Birçok yatırımcı çok iyi kazandıracak bir proje olduğunu gördükleri İstanbul City projesine yatırım yaptı ve daha dairelerinin inşası bile tamamlanmadan yüzde 30 kazandılar, bir dairesi olan ikincisini aldı, iki dairesi olan üçüncüsünü aldı ve kazanmaya devam edecekler.3 etap halinde inşa ettiğimiz İstanbul City projesinde, 1. Etap’ da 15.000-20.000 Lira peşinatla, 700 Liradan başlayan taksitlerle 7 yıl vade imkânı sunduk, 2.Etap’ da 10.000 Lira peşinatla 500 Liradan başlayan taksitlerle 8 yıl vade imkânı sunduk, 3.Etap’ da ise 5.000 Lira peşinatla 450 Liradan başlayan taksitlerle 9 yıl vade imkânı sunduk. Velhasıl insanları ev sahibi yapabilmek için İstanbul Palmiye Grup Ailesi olarak tüm imkânları sağladık.

Kampanya Ne zaman Son Buluyor ve Şartlarda Ne Gibi Değişiklikler Olacak?
Kampanyamızı 15 Aralıkta bitirecektik fakat yoğun talep üzerine kampanya süresini 31 Aralık’a kadar uzatmak zorunda kaldık, yüzlerce insan başvuru yaptı İstanbul ‘da olanlar gelip kampanyaya dahil oldular fakat Anadolu’dan ve yurt dışından kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerimizin taleplerini karşılamakta sıkıntı çektik, müşterilerimizin mağduriyetini ortadan kaldırmak adına kampanyayı 15 gün uzatmak zorunda kaldık. Yüzlerce aileyi bu kampanya vesilesi ile daire sahibi yaptık. Gönül ister ki binlercesini daha daire sahibi yapalım. Fakat 31 Aralık’ta şartlarımız değişecek. Daire fiyatlarımıza %10-15 aralığında zam gelecek. Peşinatlar arttırılacak, vadeler kısaltılacak ve doğal olarak taksit tutarları daha yüksek rakamlara tekabül edecek.

Müşterilerinize Özel Araç Ve Şoför Tahsis Ettiğiniz Doğru mu?
Evet, biz bir kişi dahi olsa müşterilerimizi 4. Levent satış ofisimizde projemizi anlatıp ağırladıktan sonra özel araç ve şoför tahsis ederek Çerkezköy ‘ e gönderir şantiye sahasını ve bölgeyi görmelerini sağlarız, müşterilerimizde bu uygulamadan çok memnunlar amacımızda onları memnun etmek zaten, her geçen günde müşteri memnuniyetini arttırmak için çabalıyoruz.

Proje Hakkında Bilgi Verir misiniz?
İstanbul City projesi 26 bin metrekarelik alana inşa ediliyor. Bunun 18 bin metrekaresi yeşil alan, sosyal aktivite ve otopark alanları için ayrıldı. 12 katlı, 12 blok, 3 bin 300 metrekare alışveriş merkezi ve alışveriş merkezinin üzerine kurulacak beşer katlı iki rezidans kuleden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere projede 650 daire yer alıyor. Projede 24 saat güvenlik, 24 saat ambulans hizmeti, 7/24 kameralı takip sistemi, yarı olimpik yüzme havuzu, süs havuzları, fitness, sauna, tenis kortu, basketbol, futbol sahası, çocuk parkları, kreş, dinlenme alanlarıyla birlikte 3 bin 300 metrekare kapalı alışveriş merkezi yer alacak. Alışveriş merkezinde İstanbul City’de yaşayan insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri mekânları hazırlıyoruz. Market, güzellik salonu, mağazalar, kafeteryalar, restoran, iletişim merkezi, çocuk eğlence alanları gibi site sakinlerinin ihtiyacına yönelik işletmeler kurulacak.

Dairelerin Özellikleri Neler?
1+1 daireler 65 ve 90 metrekare , 2+1 daireler 106,113, 116, 118 ve 124 metrekare, 3+1 daireler 124, 129, 133, 136 ve 143 metrekare. 5+1 çatı dubleksleri ise 218 ile 231 metrekare büyüklüğünde olacak.

Kaynak : Zaman

Son gelen aramalar:

 • taksitle satılık daireler
 • istanbulda taksitle satilik daireler
 • kampanyalı daireler
 • taksitle satılık daire
 • taksitli satılık daıreler
 • taksitle satılık evler
 • istanbulda taksitli satılık daireler
 • kampanyalı daireler istanbul
 • taksitle satilik ev
 • taksitli satilik evler

“İstanbul City’de 450 TL Taksitle Satılık Daireler” için bir yorum

 1. merhaba.iranda yasiyan,eski turkiyede okumus, ve ailele
  turkiyede istanbulda yasamak istiyen, vetaksitle kendi imkanlarimizla istanbulda 1+1 dire almak istiyorum,lutfan bu konuda yardimci olmanizi temeni ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.